Spotkanie formacyjne Fundacji - 7 XII 2012 r.

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na comiesięczne spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego, które odbędzie się w najbliższy piątek dnia 7 grudnia o godz. 18.30 w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Po Mszy św. spotkanie w sali parafialnej. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

Spotkanie wyjazdowe do Nowego Targu - niedziela 18.11.2012 r.

Szczęść Boże!

Drodzy Stypendyści, Fundatorzy, Członkowie Zarządu, Przyjaciele Fundacji
im. św. Jana Kantego w Krakowie.
Serdecznie zapraszam do wspólnego przeżycia dnia skupienia Fundacji im. św. Jana Kantego w niedzielę 18 listopada 2012 r.
Korzystając z zaproszenia ks. kanonika Jana Karlaka pragniemy nawiedzić Sanktuarium bł. Jana Pawła II w Nowym Targu i tam o godz. 10.00 odprawić Mszę św. Następnie uczestniczyć będziemy w konferencji dotyczącej przeżywania naszej wiary w Roku Wiary oraz zastanowimy się nad sposobami dawania o niej świadectwa w środowiskach, w których żyjemy. Nasze spotkanie zakończymy wspólnym obiadem i w godzinach popołudniowych powrócimy do Krakowa.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

Msza św. z okazji patronalnego święta św. Jana Kantego - 22.10.2012r.

Szczęść Boże!

Dnia 22 października 2012 r. (w najbliższy poniedziałek) o godz. 19.30
ks. bp Andrzej Wypych
przewodniczył będzie Mszy św. ku czci św. Jana Kantego w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Kapłanów do koncelebry oraz Fundatorów, Studentów – Stypendystów Fundacji im. św. Jana Kantego, członków oraz sympatyków Fundacji do udziału w Eucharystii i oddania hołdu św. Janowi, Patronowi Fundacji.
Po Mszy św. odbędzie spotkanie w Barze Sałatkowym Chimery przy ul. św. Anny.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak
PS. Proszę o potwierdzenie udziału.

Spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego - 5.10.2012 r.

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie Fundacji im. św. Jana Kantego w Krakowie w roku akademickim 2012/2013, które odbędzie się w I piątek miesiąca października – 5.10.2012 r. Tradycyjnie rozpoczniemy je Mszą św. w Bazylice św. Floriana o godz. 18.30, następnie będzie nabożeństwo I Piątkowe i zarazem różańcowe przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Po nabożeństwie ok. 19.30 będzie spotkanie w sali parafialnej. Proszę o potwierdzenie przybycia (do środy).

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

Spotkanie formacyjne Fundacji - 1 czerwca 2012 r.

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na comiesięczne spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego (ostatnie w tym roku akademickim), które odbędzie się w najbliższy piątek dnia 1 czerwca 2012 r. Tradycyjnie o godz. 18.30 odprawimy Mszę św. w Bazylice św. Floriana a następnie w sali parafialnej pochylimy się nad tematyką dotycząca Ziemi Świętej. Naszymi przewodnikami będą dr Katarzyna i dr Piotr Drąg.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

Konferencja - Moralna odpowiedzialność ludzi biznesu - 17.05.2012 r.

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na współorganizowaną przez Fundację im. św. Jana Kantego konferencję naukową pt. „Moralna odpowiedzialność ludzi biznesu”, która odbędzie się dnia 17 maja 2012 r. w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, przy ul. Podzamcze 8. Szczegółowy program na załączonym plakacie.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

Plakat z Konferencji

Spotkanie formacyjne Fundacji - 11 maja 2012 r.

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na comiesięczne spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego, które odbędzie się w najbliższy piątek dnia 11 maja 2012 r. Tradycyjnie o godz. 18.30 odprawimy Mszę św. w Bazylice św. Floriana a następnie w sali parafialnej pochylimy się nad tematyką dotycząca Ziemi Świętej. Naszymi przewodnikami będą dr Katarzyna i dr Piotr Drąg.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak