Spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego - 1.04.2014 (wtorek)

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego, które odbędzie się w najbliższy wtorek 1 kwietnia 2014 r. Rozpoczniemy je Mszą św. w Bazylice św. Floriana o godz. 18.30. Po Mszy św. w Sali parafialnej planujemy projekcję filmu Pani Bogusławy Stanowskiej-Cichoń o życiu Kunegundy Siwiec. Proszę o potwierdzenie przybycia.

Z modlitwą
Ks. Marek Leśniak

Spotkanie formacyjne - 4.03.2014 (wtorek)

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego, które odbędzie się w najbliższy wtorek 4 marca 2014 r. Rozpoczniemy je Mszą św. w Bazylice św. Floriana o godz. 18.30, dalsza część w Sali parafialnej. Mile widziane ostatkowe słodkości. Proszę o potwierdzenie przybycia do poniedziałku.

Z modlitwą
Ks. Marek Leśniak

Sprawozdanie

Szczęść Boże!
Drogie Stypendystki i Stypendyści,

Bardzo proszę o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie go wraz ze skanami indeksu (lub wynikami z egzaminów) z ostatniego semestru. Proszę o przesłanie do dnia 28 lutego 2014 r.

Z modlitwą
Ks. Marek Leśniak

Kwestionariusz do pobrania

Spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego - 4.02.2014 r. (wtorek)

Szczęść Boże!

Zapraszam na spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego, które odbędzie się w najbliższy wtorek 4 lutego 2014 r. w bazylice św. Floriana. O godz. 18.30 będzie Msza św., po niej spotkanie w salce parafialnej.

Z modlitwą
Ks. Marek Leśniak

Ps. Proszę o potwierdzenie udziału (do poniedziałku).

Spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego - 7.01.2014 r. (wtorek)

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego które odbędzie się w najbliższy wtorek dnia 7 stycznia 2014 r. w bazylice św. Floriana. O godz. 18.30 odprawiona zostanie Msza św., po niej spotkanie w salce parafialnej. Proszę o potwierdzenie udziału (do poniedziałku).

Z modlitwą
Ks. Marek Leśniak

Boże Narodzenie 2013

„Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, (…): dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan”. (Łk 2,10-11)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Niech Nowonarodzony Jezus udziela wszelkich potrzebnych łask.
Niech Jego błogosławieństwo towarzyszy wszystkim poczynaniom w Nowym Roku 2014

Wraz z darem modlitwy
Ks. Marek Leśniak

Spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego - 5.11.2013 r. (wtorek)

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego które odbędzie się w najbliższy wtorek dnia 5 listopada 2013r. w bazylice św. Floriana. O godz. 18.30 odprawiona zostanie Msza św., po niej spotkanie w salce parafialnej. Proszę o potwierdzenie udziału (do poniedziałku).

Z modlitwą
Ks. Marek Leśniak