Spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego - 5 maja 2015 r. (wtorek)

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na nasze comiesięczne spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego w Krakowie, które będzie miało miejsce w najbliższy wtorek dnia
5 maja 2015 r.
Rozpoczniemy je tradycyjnie Mszą św. o godz. 18.30 w Bazylice św. Floriana, po niej będzie majówka, a następnie zgromadzimy się w sali parafialnej.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

Spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego -
9 kwietnia 2015 r. (środa)

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na nasze comiesięczne spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego w Krakowie, które będzie miało miejsce w najbliższą środę dnia
9 kwietnia 2015 r
. Rozpoczniemy je tradycyjnie Mszą św. o godz. 18.30 w Bazylice św. Floriana, a następnie w sali parafialnej obejrzymy film „Powiernik duszy” o ks. kard. Marianie Jaworskim (scenariusz i reżyseria Bogusława Stanowska-Cichoń).

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

Zmartwychwstanie Pańskie 2015

Zmartwychwstanie Pańskie 2015

Oto, czym jest Zmartwychwstanie Pańskie: jest wyjściem, przejściem człowieka z niewoli grzechu, zła, do wolności miłości i dobra.
Bóg jest Życiem, jedynie Życiem, a jego chwałą jest żywy człowiek.
(św. Ireneusz)

Przyjmijmy łaskę Zmartwychwstania Chrystusa! Pozwólmy się odnowić przez miłosierdzie Boga, pozwólmy, aby Jezus nas kochał, niech moc Jego miłości przekształci także nasze życie. Stańmy się narzędziami tego miłosierdzia, kanałami, przez które Bóg może nawadniać ziemię, strzec całego stworzenia i sprawić, aby rozkwitła sprawiedliwość i pokój.
(papież Franciszek)

Mocy Chrystusa Zmartwychwstałego na każdy dzień
życzy
ks. Marek Leśniak

Spotkanie formacyjne Fundacji im. św. Jana Kantego - 3 II 2015 r. (wtorek)

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na nasze comiesięczne spotkanie formacyjne Fundacji
im. św. Jana Kantego w Krakowie, które będzie miało miejsce dnia 3 lutego 2015 r. (wtorek). Rozpoczniemy je tradycyjnie o godz. 18.30 w Bazylice św. Floriana. Dalsza część w salce parafialnej.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa do poniedziałku.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

Opłatek Fundacji im. św. Jana Kantego - 6.01.2015r.

Szczęść Boże!

W Nowym Roku 2015 życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Nowonarodzonego Syna Bożego, wielu łask Bożych potrzebnych do realizacji planów życiowych oraz rozwijania talentów.
Serdecznie dziękuję za przesłane życzenia na Boże Narodzenie.

W Nowym Roku zapraszam na nasze spotkanie dnia 6 stycznia 2015 r. (wtorek), będzie okazja do połamania się opłatkiem i złożenia życzeń. Tradycyjnie spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.30 w Kościele św. Floriana.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

PS.
Do dnia 5.01.2015 r. proszę o potwierdzenie uczestnictwa.

Spotkanie Fundacji - 2.12.2014 r. (wtorek)

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na spotkanie Fundacji im. św. Jana Kantego, które odbędzie się w najbliższy wtorek dnia 2 grudnia 2014 r. w Kościele św. Floriana w Krakowie. O godz. 18.30 będzie Msza św., po niej spotkanie w sali parafialnej.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak

PS.
Proszę o potwierdzenie uczestnictwa (do poniedziałku).

COLLEGIUM MAIUS - 17.11.2014 r. - KAPLICA ŚW. JANA KANTEGO

Szczęść Boże!

Z wielką radością pragnę zaprosić na Mszę św., która zostanie odprawiona dnia
17 listopada 2014 r. (najbliższy poniedziałek) o godz. 7.30 rano w Kaplicy św. Jana Kantego w Collegium Maius. Bardzo proszę by chcący wziąć w niej udział zgromadzili się przed wejściem do Collegium Maius przed godz. 7.15.

Proszę o potwierdzenie udziału.

Z modlitwą
ks. Marek Leśniak